מקלחונים

מקלחונים מעוצבים למראה יוקרתי של חדר האמבטיה

המחירים הזולים ביותר בארץ

ללא פערי תיווך

 052-6086611

מקלחונים עושים אצל מקצוענים.

וותק של מעל ל20 שנות ייצור והתקנה עם עשרות לקוחות מרוצים.

השאירו שם ומספר טלפון ואלד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם וימוד לרשותך בכל עניין ושאלה.

מקלחונים לפי מידה

מקלחונים מזכוכית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

מקלחונים מזכוכית בהתאמה אישית בכל מידה רצויה למראה יוקרתי של חדר האמבטיה שלכם. מקלחונים כיום קיימים כמעט בכל בית בחדר האמבטיה כשהמטרה היא לחסוך במקום ובמקביל לשמור על נוחות מקסימלית. השימוש בדלתות זכוכית לחיפוי מקלחת בהשוואה לוילון המקלחת המיתולוגי, מבטיח אטימה טובה המונעת מהמים לצאת החוצה. כך חדר הרחצה גם מעוצב יפה וגם נשאר יבש לאחר המקלחת. 

המקלחונים שלנו מגיעים במגוון נרחב של סוגים, כך שתוכלו לבחור את מקלחון הזכוכית האידאלי לחדר הרחצה שלכם, מקלחונים מעוגלים, מקלחונים פינתיים, מקלחונים חזיתיים, אמבטיונים, ומקלחונים בהתאמה אישית בכל מידה ובכל רעיון עיצובי. התאמת המקלחון צריכה להיות נכונה מבחינת המרחב הפנוי וגודל חדר הרחצה, יעילות בשימוש במקלחון מבחינת פתיחת הדלת, תחושה מרווחת בעת שימוש ושימור המקום בזמנים שהמקלחון אינו בשימוש. 

מקלחונים מזכוכית - מקלחונים בהתאמה אישית לפי מידה

 ניתן לבחור מקלחונים ואמבטיונים, על פי מידה רצויה והתאמת הגודל לחלל חדר האמבטיה מבלי לפגוע במרחבו. בנוסף תוכלו לבחור כיצד אתם רוצים שמקלחון הזכוכית יראה מבחינת רמות שקיפות והסתרה.

מקלחון זכוכית מחוסמת הינו בעל תו תקן ישראלי וקיים במגוון סגנונות וניתן להתאים אותו לכל חדר אמבטיה, בין אם זה מקלחון פינתי, מקלחון עגול, מקלחון חזיתי וכו.

קיימות אפשרויות רבות לעיצוב דלתות הזכוכית של המקלחונים – דלתות זכוכית שקופות לגמרי המיועדות למקלחונים או חיפוי אמבטיה, דלתות זכוכית אטומות המשמשות כדלת לחדר שירותים למשל הדורשת הסתרה מלאה, או אופציה להסתרה חלקית מותאמת אישית על ידי הדפסים על הזכוכית. 

 

המקצוענים בזכוכית

זכוכית זו התשוקה שלנו, אנו מומחים בעבודות זכוכית מכל הסוגים ובכל רעיון עיצובי.

וותק של מעל 20 שנות עבודה בזכוכית עם מאות לקוחות מרוצים ויצירה אמנותית במגוון עבודות זכוכית לשדרוג הבית. 

פרטי התקשרות

טלפון: 052-6086611
טלפון למידות: 052-6086622
דוא"ל: info@homeglass.co.il

הום גלאס בפייסבוקהום גלאס באינסטגרם

חיפוש באתר