חיפוי מטבחים

מקצוענים בעבודות חיפויי זכוכית לקירות המטבח

המחירים הזולים ביותר בארץ

ללא פערי תיווך

 052-6086611

חיפוי זכוכית למטבחים עושים אצל מקצוענים.

וותק של מעל ל20 שנות ייצור והתקנה עם עשרות לקוחות מרוצים.

השאירו שם ומספר טלפון ואלד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם וימוד לרשותך בכל עניין ושאלה.

חיפוי מטבחים בזכוכית

חיפוי מטבחים בזכוכית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

 חיפוי מטבחים בזכוכית הוא אחד הפתרונות לחיפויי קירות מטבח ישנים או חדשים, מעניק מראה מטבח מעוצב וחדשני. קיימים מגון סגנונות של חיפויי מטבחים איתם ניתן לעצב את המטבח, חיפויי מטבח בהדפסה דיגטלית, חיפויי מטבח בזכוכית צבועה במגוון צבעים, ומגוון דוגמאות ואלמנטים על פי רצון הלקוח.

חיפויי זכוכית לקירות המטבח הם הדבר החם בתחום עיצוב המטבח. אם בעבר השימוש הנפוץ ביותר לחיפוי קירות מטבחים התמקד באריחי קרמיקה או חרסינה, כיום אנחנו מדברים על חיפוי קירות העשויים זכוכית ומוסיפים מידה של פאר וחדשנות למטבח. 

חיפוי קירות המטבח הוא הכרחי, זאת משום שהוא משמש הגנה יעילה לקיר מפני רטיבות או לכלוך הניתזים בעת הבישול. חיפוי זכוכית למטבח משמשים כחיפוי הגנה לקירות ממש כמו אריחי החרסינה, אך מקיימים מספר יתרונות בולטים נוספים.

ראשית, חיפוי זכוכית אסתטי ומקנה למטבח מראה ייחודי של עיצוב מהודר ומוקפד, באווירה של יוקרה טכנולוגית המתאימה לימינו. בנוסף לשדרוג העיצובי של המטבח שלכם, חיפוי הקיר העשוי זכוכית יאפשר ניקיון פשוט יותר של הקירות, ישמור מפני רטיבות בצורה אבסולוטית ובכך יבטיח עמידות לאורך זמן ללא צורך בחידוש או תחזוקה. 

מהפן העיצובי, ניתן להשתמש בחיפוי מטבח מזכוכית צבועה, שתכניס קצת צבע ותיקח את המטבח שלכם צעד אחד קדימה. אופציה מתקדמת אפילו יותר היא חיפויי מטבח בהדפסה דיגיטלית ייחודית למטבח האישי שלכם, שתאפשר התאמה מושלמת לעיצוב המטבח הקיים וגווניו.

חיפוי מטבחים בזכוכית - חיפוי מטבח בהדפסה דיגיטלית

הטכנולוגיה החדשנית של הדפסות דיגיטליות על זכוכית פותחת עולם שלם של עיצוב ייחודי למטבח שלכם. חיפויי מטבח מזכוכית להגנה על קירות המטבח ולעיצובו. מצד אחד, שומרים על קירות המטבח מפני פגעי הבישול כגון רטיבות או לכלוך ומאפשרים ניקיון מהיר ופשוט. מצד שני, מייצרים מקום גדול לעיצוב.

כדי לייצר מראה יוקרתי המתאים בדיוק לאלמנטים והגוונים במטבח הנוכחי, ניתן להשתמש בטכנולוגית ההדפסות הדיגיטליות על זכוכית. חיפויי מטבח בהדפסה דיגיטלית יאפשרו לכם לעצב את המטבח בדיוק לטעמכם. מגוון של דוגמאות ואלמנטים שונים שיעטרו את חיפוי הזכוכית, יצרו עניין ויקנו למטבח מראה יוקרתי מפואר, בהתאם להעדפות שלכם. 

חיפויי מטבחים בזכוכית - חיפוי מטבח בזכוכית צבועה

חיפויי מטבח מזכוכית צבועה יכניסו צבע וחיים למטבח שלכם. הזכוכית הצבועה תייצר במטבח שלכם מראה יוקרתי, חלק ונקי בשילוב עם צבע שיכול לייצר אווירה עוצמתית במיוחד, או רגועה ואינטימית. אתם תחליטו איזה עיצוב מטבח מתאים לכם.

חיפוי מטבח הוא אלמנט משמעותי לשמירה על הקירות נקיים וחזקים לאורך זמן. חיפוי הזכוכית מונח על הקירות, מגן עליהם בצורה מוצלחת מפני רטיבות או לכלוך ומאפשר ניקיון באמצעות ניגוב פשוט וללא צורך בתחזוקה מעבר לכך. 

בהוספת צבע אחיד לזכוכית של חיפוי המטבח שלכם, המטבח מקבל מראה עוצמתי ובעיקר מיוחד ומעניין לעין. החל מצבעים עדינים כמו מוקה ותכלת, עד צבעים בעלי נוכחות עוצמתית כמו שחור ואדום.

 

המקצוענים בזכוכית

זכוכית זו התשוקה שלנו, אנו מומחים בעבודות זכוכית מכל הסוגים ובכל רעיון עיצובי.

וותק של מעל 20 שנות עבודה בזכוכית עם מאות לקוחות מרוצים ויצירה אמנותית במגוון עבודות זכוכית לשדרוג הבית. 

פרטי התקשרות

טלפון: 052-6086611
טלפון למידות: 052-6086622
דוא"ל: info@homeglass.co.il

הום גלאס בפייסבוקהום גלאס באינסטגרם

חיפוש באתר